Cu ocazia lansarii noului duo de parfumuri Beckham - Signature for him/her Victoria si David au organizat o sesiune de autografe la Macy's. Mii de fani au venit sa vada celebrul cuplu, iar Posh zice-se a oprit traficul din New York cu cizmele ei super inalte, fara toc, semnate Antonio Berardi. Daca ea optat pentru o tinuta desprinsa de pe catwalk, el a ales un costum clasic de la Tom Ford.
Victoria devine din ce in ce mai indrazneata si incepe sa-si asume riscuri. She takes fashion to a new level.
Victoria a purtat o tinuta din colectia de toamna a lui Antonio Berardi.


Showing posts with label signature beckham. Show all posts
Showing posts with label signature beckham. Show all posts
Sunday, September 28, 2008
Cuplul Beckham la Macy's
Publicat de Marina la 4:33 AM 1 comentarii
Etichete: david beckham, parfum victoria beckham, signature beckham
Subscribe to:
Posts (Atom)
